Rating , 10 out of 10 based on 169 ratings

OK Jel

Stok Mevcut

29 TL

OK – Kayganlaştırıcı Jel 100 ML

Piyasada bir çok kayganlaştırıcı jel bulunmaktadır ama OK yılların deneyimi ile kendine ait bu mükemmel kayganlaştırıcı jeli çıkarmıştır. Bu kayganlaştırıcı jeli kullanarak ilişkinizin daha rahat geçmesini ve partnerinizin hiç zorlanmamasını sağlayabilirsiniz. Hem anal hem oral kullanımda kullanabileceğiniz ürün hakkında aşağıda daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

OK – Kayganlaştırıcı Jel 100 ML Nedir?

İlişki sırasında zorluk çeken çiftler için hazırlanmış güzel bir kayganlaştırıcı bir jeldir. İçinde bulunan koku ise bir erkeği tek başına tahrik edebilir bu koku esansı ise ilişkinize farklı bir tat verecektir. Anal ilişki sırasında kullanıldığında verdiği rahatlık ile saatlerce hiç zorlanmadan ilişkiye girebileceğiniz gibi partnerinizi saatlerce mutlu edebilirsiniz.

OK – Kayganlaştırıcı Jel 100 ML Etkileri

  • Anal ilişki sırasında müthiş bir rahatlık ile zevk yaratır.
  • Oral kullanımda ise partnerinize farklı bir zevk yaratarak ilişkinizin süresini fark etmeden saatlerce ilişkiye girebilirsiniz.
  • Erkek penisi bu sayede daha rahat ilişkiye girerek daha da geç boşalma sağlayabilir.

OK – Kayganlaştırıcı Jel 100 ML Yan Etkileri

Hem vajinal bölgede hem arkadan ilişkide hem de penisinizde hiçbir yan etki oluşturmamakla birlikte oldukça rahat bir ilişkiye girmenizi sağlar. Bir çok jelde oluşan yanma türü etkiler bu üründe gözlenmemektedir içeriğindeki ürünler sayesinde hatta bir ferahlık oluşturur. Sizde bu ferahlığın tadına varmanız için bu mucize jeli mutlaka kullanmalısınız. Bazı kayganlaştırıcı jeller vajinal bölgeye sürüldüğünde hiçbir kızarıklık alerjik bir yan etki yaşatmadığı gibi içeriği sayesinde size vereceği bir çok cinsel etkisi bulunmaktadır.

OK – Kayganlaştırıcı Jel 100 ML Kullanımı

OK. Kayganlaştırı jel ilişki sırasında kullanılmaktadır hem anal bölgede hem de oral bölgede kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra kendi penisinize sürerekte rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

 

07 Mart 2012 Yazan  
Kategori Erkeklere Özel Cinsel Sağlık

cinsel ilaç

cinsel sağlık

cinsel sağlık ürünleri

cinsel ürünler